  • Lenovo GX20L29764 65W Laptop Adapter/Charger with Power Cord for Select Models of Lenovo (Round pin)
Description Technical Specifications: Output: 20 V, 3.25 A ,65W Input: 100-240 V, ~1.5 A, 50-60 Hz Compatible with Yoga S740, Yoga 520, Yoga 510, 330-14, 330-15, 330-17, 130-14, 130-15, S340, S145, S540, 330S, 520S, 520 Power Source Type: Corded Electric; Compatible Devices: Laptops This Lenovo. Orignal Comes With complimentary 3 Pin Power Cable
Laptops
Laptops